Сіверськ – це Україна! 🇺🇦

Завдяки співпраці з гуманітарними організаціями та фондами СІВЕРСЬКА МІСЬКА ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ, на чолі з начальником Алексей Воробьев та за пітримки Бахмутської районої державної адміністрації, районної військової адміністрації, на чолі з Сергей Кальян, має можливість допомагати населенню Сіверської громади.

В черговий раз жителі, які залишаються на території громади отримали, продуктові набори від #WFP Всесвітньої продовольчої програми ООН та благодійного фонду «#ЯнголиспасінняУкраїни»

Начальник СІВЕРСЬКОЇ МВА Олексій ВОРОБЙОВ дбає про мешканців, які залишаються на території громади та продовжує підтримувати їх як власними силами, так і з залученням міжнародних гуманітарних організацій.

Збереження життя – головний пріоритет, який повинен спонукати до виїзду у більш безпечні регіони.

Евакуація -рятує життя! Україна єдина! 💙💛