На території СІВЕРСЬКОЇ МІСЬКОЇ ВІЙСЬКОВОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ продовжується робота із забезпечення мешканців продуктовими наборами від благодійного фонду Рената Ахметова. «Для нас благодійність💞 – це насамперед вміння почути чужий біль. Це вміння розділити чужий біль. Це системна боротьба із системними проблемами», наголошують представники благодійного фонду.💙💛

Ми дякуємо🫶 кожному за допомогу та піклування про тих, хто залишається в зоні бойових дій.

Окремо дякуємо за постійну підтримку голові Бахмутської районної державної адміністрації, начальнику районної військової адміністрації Сергію Кальяну.

СІВЕРСЬКА МІСЬКА ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ, на чолі з начальником  Олексієм Воробйовим, вже традиційно працює задля майбутнього громади.

Звертаємося до кожного, хто залишається, бережіть себе та рідних. Евакуюйтеся🚖!

Все буде Україна!🇺🇦🇺🇦🇺🇦