Сіверськ – це Україна!🇺🇦🇺🇦🇺🇦

Зимова погода❄️❄️, зниження температури – думка одна, як забезпечити теплом оселі 🏠та місця перебування людей, які залишилися на території громади. Світ не без добрих людей!

Завдяки співпраці з благодійним фондом Товариство Червоного Хреста Україна на території СІВЕРСЬКОЇ громади продовжено забезпечення мешканців паливними брикетами. Окрема подяка голові Бахмутської районної державної адміністрації, начальнику районної військової адміністрації Сергієм Кальяном за надання транспорту. СІВЕРСЬКА МВА, на чолі з начальником Олексієм Воробйовим, дбає про мешканців, які залишаються на території громади та продовжує підтримувати їх як власними силами, так і з залученням міжнародних гуманітарних організацій, але закликає кожного подбати про себе та своїх рідних, та виїхати🚍 до безпечних регіонів країни, не наражаючи на небезпеку тих, хто допомагає!

Терпіння і порозуміння всім! Головне – поважати один одного!💙💛