Сіверськ - це Україна!💙💛💙💛💙💛

У Сіверській громаді триває процес забезпечення дровами населення, що залишається в зоні проведення бойових дій, визначених Порядоком розподілу дров’яної деревини, придбаної за рахунок субвенції з державного бюджету для домогосподарств Донецької області.

Щоб кожна сім’я👨‍👩‍👧 мала можливість зігріти оселю 🏠протягом осінньо-зимового періоду, СІВЕРСЬКА МІСЬКА ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ, на чолі з начальником Олексієм ВОРОБЙОВИМ, підтримують мешканців громади, що зазнають негативного впливу внаслідок збройної агресії рф, забезпечують їх паливною деревиною.

Олексій ВОРОБЙОВ, при нагоді, закликає кожного подбати про себе та своїх рідних та виїхати🚘 до безпечних регіонів країни, не наражаючи на небезпеку тих, хто допомагає! Особливо це стосується родин з дітьми, де батьки наражать на небезпеку дітей.

Попереду перемога!🇺🇦🇺🇦🇺🇦