Сіверськ – це Україна! 💙💛

Товариство Червоного Хреста України мобілізував всі сили та ресурси для оперативного реагування на гуманітарну кризу, яка виникла від розгортання збройного конфлікту в Україні. Основна задача організацій Товариства – забезпечення базових потреб, що наразі виникають у людей, які тікають від війни та розпочинають жити на новому місці.

Завдяки співпраці з гуманітарними організаціями та благодійними фондами СІВЕРСЬКА МВА, на чолі з начальником Олексієм ВОРОБЙОВИМ, сьогодні 25.01.2023 доставили мешканцям громади, які залишаються на території громади отримали гігієнічні набори від Товариства Червоного Хреста. Дякуємо за допомогу та підтримку кожному, хто допомагає.

СІВЕРСЬКА МВА дбає про мешканців, які залишаються на території громади та продовжує підтримувати їх як власними силами, так і з залученням міжнародних гуманітарних організацій, але закликає кожного подбати про себе та своїх рідних, та виїхати до безпечних регіонів країни, не наражаючи на небезпеку тих, хто допомагає!

Продовжуємо працювати задля перемоги!🇺🇦🇺🇦🇺🇦Фото без описуФото без опису