Україна єдина!🇺🇦🇺🇦🇺🇦

Щодня СІВЕРСЬКА МІСЬКА ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ, на чолі з начальником МВА Олексієм ВОРОБЙОВИМ, комунікує з благодійними фондами, громадськими організаціями, представниками поліції та військовими адміністраціями вищих ланок. Ця плідна співпраця вирішує нагальні потреби мешканців нашої громади. Сьогодні 25.01.2023 мешканці громади отримали набори з найнеобхіднішими продуктами харчування від ГО Дівчата, а багатодітні родини були забезпечені продуктовими наборами від Донецької обласної державної адміністрації та фонду Ріната Ахметова.

Вкотре Олексій ВОРОБЙОВ спілкуючись з мешканцями громади наголошує на необхідності евакуації. Наше життя безцінне.

Люди, які опинилися у складних життєвих обставинах через війну, відчувають підтримку. А це зараз - головне!

Дякуємо нашим помічникам, усім небайдужим за допомогу.

Мирного неба над Україною!💙💛