День Святого Миколая – найулюбленіше свято і дорослих і малих. Вони з нетерпінням чекають пробудження, і шукають під подушечками чи у черевичках подарунки. У цей день Микола Чудотворець ближче до нас як ніколи: він чує і розуміє всі наші прохання і бажання ...

В наш дитячий садок 19 грудня завітала казка. Було багато цікавого: ігри, веселі танці, дзвінкі пісні, казка про Миколая. Діти  подарували Миколаю вірші про нього, веселий настрій, сяючі очі, щирі погляди та посмішки.

У це найочікуваніше свято покровитель усіх дітей Чудотворець Миколай прислав своїх помічників. До нас завітав представник Сіверської міської ради в особі Бондаревського Руслана Павловича. Він передав привітання від голови нашої громади Масюженко Василя Анатолійовича,  побажав, щоб усі діти  були  здорові, щасливі та слухняні і подарував солодкі подарунки від гарного знайомого Святого Миколая – Євгена Юрійовича Пластуна. Висловлюємо велику подяку за небайдуже ставлення до дітей.

Дякуємо всім чарівникам, які здійснюють бажання маленьких і дорослих!!!

На згадку про такий приємний день в кожній родині залишаться світлини.

Казкове дійство підійшло до кінця, а добрі враження та фото довго будуть радувати душу малих і дорослих.