Мітинг, присвячений визволенню міста Сіверськ та вшанування загиблих в АТО

Дата: 12.07.2017 16:14

Мітинг, присвячений вшануванню загиблого воїна.

12.07.2017 об 11-00 відбувся мітинг, присвячений визволенню міста Сіверськ та вшанування загиблих в АТО. Мітинг відбувся біля пам'ятної стели, де загинув майор Олександр Ткаченко.  За період служби в ОВС капітан міліції Ткаченко Олександр Григорович, інспектор-черговий чергової частини спеціальної роти міліції УМВС України в Сумській області, мав 20 заохочень (відзнака МВС – 4, Почесна грамота  УМВС – 9, Подяка УМВС – 3, грошова винагорода – 4).

Нагороджений відзнаками МВС України:

-       ,,За доблесть і відвагу в службі карного розшуку” ІІ ступеня, наказ ДКР МВС України від 25.11.2008 № 37;

-       медаль ,,90 років карному розшуку України”, наказ ДКР МВС України  від 24.02.2009 № 3.

-       нагрудний знак „За відзнаку в службі” ІI ступеня, наказ МВС України   від 28.09.2009 № 099 о/с,

-         медаль „10 років сумлінної служби”, наказ МВС України від 10.12.2013 № 1125 о/с.

ВІЧНА пам'ять загиблим героям.