Концерт класичної музики.

Дата: 27.02.2020 13:45

Концерт класичної музики.

Музика - це мова, яка не потребує перекладу, адже звертається до душі. (Б.Ауербах). А класична музика - формує нашу емоційну культуру, культуру естетичних почуттів і смаків, духовну культуру нашого життя.

22 лютого 2020 року мешканці нашої громади були запрошені в комунальний заклад «Центр культури та дозвілля» на концерт лауреата Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів, камерного оркестру Бахмутського коледжу мистецтв ім. І. Карабиця, який був організований та проведений за підтримкою міського голови Василя Анатолійовича Масюженка.

Глядачі з великим задоволенням поринули в чарівний світ класичної музики видатних українських та європейських митців, і отримали велику насолоду від музичних творів.

Щиро дякуємо керівництву Бахмутського коледжу мистецтв за організацію концертної програми та вдалий виступ творчого колективу. Сподіваємося на подальшу співпрацю на благо розвитку культури нашої рідної Сіверської громади!