Громадські слухання проекту Стратегії розвитку Сіверської міської ради

Дата: 26.02.2020 14:23

24.02.2020 в залі засідань Сіверської міської ради відбулися громадські слухання проекту Стратегії розвитку Сіверської міської ради (об’єднана територіальна громада) на період до 2025 року. На слуханнях були присутні представники громадських організацій, посадові особи міської ради, небайдужі мешканці міста, фахівці зі співробітництва та мобілізації міжнародної організації «IMPACT». Під час громадських слухань було розглянуто та обговорено стратегічне бачення розвитку Сіверської міської ради (ОТГ), стратегічні, основні оперативні цілі та завдання, часові рамки та засоби реалізації стратегії, система управління, моніторингу та оновлення Стратегії. В результаті чого, після обговорення учасниками громадських слухань, шляхом врахування зауважень та пропозицій, за допомогою голосування було запропоновано внести зміни до Стратегії розвитку Сіверської міської ради (ОТГ) на період до 2025 року при її прийняті на пленарному засіданні сесії Сіверської міської ради.