Нарада  бджолярів та представників суб’єктів господарювання галузі рослинництва

Дата: 19.02.2020 09:52

14 лютого 2020 в приміщенні Сіверської міської ради відбулася нарада  бджолярів та представників суб’єктів господарювання галузі рослинництва про дотримання положень закону «Про рослинництво» та «Бджільництво», за участю фахівців Бахмутського управління Головного управління  Держпродспоживслужби в Донецькій області. Після наданої інформації запропоновано бджолярам та керівникам суб’єктів  господарювання, що здійснюють свою діяльність, застосовуючи пестициди, впроваджувати свою діяльність дотримуючись вимог чинного законодавства.

Координацію та контроль за виконанням протокольного рішення покладено на відділ земельних відносин, екології та охорони природного середовища виконкому Сіверської міської ради.
Телефон для довідок: 5-21-85