Сіверська міська рада (ОТГ)  отримала перемогу в проекті Програми ООН  з відновлення та розбудови миру в рамках компоненту  «Розвиток місцевого самоврядування та реформа децентралізації влади», який спрямований на покращення візуального іміджу об’єднаної територіальної громади. Першим кроком втілення даного проекту  сталося те, що  19. 12. 2019 в Молодіжному центрі «Територія-М»  відбувся WORKSHOP  з активними мешканцями громади з обговорення майбутнього бренду Сіверської  міської ради (ОТГ).  Даний захід проведено  командою проекту «Brandville»    ГО  «Конгрес Активістів Культури» за підтримки ПРООН в Україні. Під час зустрічі обговорили стан території на сьогодні та очікування у майбутньому, розглянуто переваги, яскраві особливості та відмінності нашої громади. В подальшому  креативною командою «Brandville»  разом з активними громадянами буде проведено роботу з розробки маркетингової стратегії території.