Казкова зустріч

Тихо-тихо ступає шкільною стежкою Святий Миколай. Ну, а як же?! Адже чекають на нього всі: і дорослі, і діти.

Диво - дивне завітало 19 грудня 2019 року до Сіверського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №2, закружляло хуртовиною дівчат-сніжинок, злякало нахабністю хлопців-розбійників, здивувало непосидючістю небесних янголів. Справжні казкові пригоди розігралися на сцені: маленькі іграшки,   які допомогли  хлопчику отримати подарунки від Святого Миколая, Фея, яку зачарувала Сніжна королева, зробивши її жадібною та занадто практичною. Чарівна Казка, яка надала лялькам сил та сміливості подолати всі перешкоди: галасливих розбійників,  дрімучу Бабу-Ягу, хитру Чорну кішку.  І нарешті головний гість цього дня Святий Миколай приніс солодкі подарунки кожній дитині. А допомогли йому в цьому провідний спеціаліст відділу освіти виконкому Сіверської міської ради Гумен Наталія Іванівна та начальник відділу гуманітарної  політики виконкому Сіверської міської ради Юрченко Оксана Вікторівна,  які передали привітання від Сіверського міського голови  Масюженка В.А. та голови Бахмутської районної ради Пластуна Є.Ю.

А подарунками для батьків і вчителів стали сяючі очі дітлахів, посмішки та вир задоволень від отриманих сюрпризів.

До нових зустрічей, Миколаю! Ми обіцяємо бути слухняними протягом наступного року.

Посилання на сайт