Святий  Миколай  в Свято - Покровському!

19 грудня  Святий Миколай завітав до дитячого садочка та школи затишного села  Свято – Покровське. Малюки садочка зустріли Святого Миколая піснями,веселими іграми,чудовими віршиками.Гарний настрій та веселе, чарівне свято подарували діткам працівники садочка.

Привітавши діточок садочка, Святий Миколай поспішив до школи. Чарівна ялинка, зимові декорації дзвінкий сміх дітей та приємний гомін дорослих  налаштувало всіх на веселе, чарівне, незабутнє свято Миколая. На святі лунали веселі, дотепні сценки, повчальні жарти, веселі пісні, таночки , запальні ігри, які  підняли настрій і викликали добрі посмішки у присутніх. Цікаві, різнокольорові костюми, призи заохочували школярів приймати участь в конкурсах та іграх. Почесними гостями на святі були Перший заступник Сіверського міського голови Рибачук О.А., в.о. старости на території сіл Різниківка, Свято – Покровське  Різник Н.В. Як малюкам так і дітям початкової школи були вручені солодкі подарунки від Сіверської  міської ради та директора «Дрім Вуда» Бабенко Дар’ї Вадимівни. Свято вийшло веселим, щирим, гучним, яскравим.