Спеціалисти відділу земельних відносин Сіверської ОТГ долучилися до участі у Земельному форумі.

Дата: 26.11.2019 08:19

Спеціалисти відділу земельних відносин Сіверської ОТГ долучилися до участі у Земельному форумі, який відбувся 22 листопада 2019 року у м. Сєвєродонецьк.  Презентацію земельної реформи проводили заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тарас Висоцький, Уповноважений Президента України по земельним питанням Роман Лещенко, голова Донецької ОДА Павло Кириленко, голова Луганської ОДА Сергій Гайдай. З представниками громад, керівниками сільськогосподарських підприємств було обговорено аспекти здійснення  реформи та питання, пов’язані з відкриттям ринку землі.