Фото без опису


15 листопада в Серебрянському сільському Будинку культури відбулись урочисті заходи з нагоди відзначення свята – День працівників сільського господарства та переробної промисловості, за участі голови Бахмутської районної ради Євгена Юрійовича Пластуна, секретаря Сіверської міської ради Руслана Павловича Бондаревського, в.о. старости на території сіл Серебрянка та Григорівка Віктора Павловича Ходак.

На святкування були запрошені ветерани праці, хлібороби, механізатори, тваринники, працівники сільського господарства, всі, хто своєю невтомною працею забезпечували та забезпечують розвиток сільського господарства.

Віктор Павлович Ходак щиросердно привітав присутніх зі святом, висловив вдячність аграріям за високі врожаї зернових культур, за їх нелегкий повсякденний труд, побажав усім міцного здоров’я, щастя, успіхів, рясних сходів та щедрих ужинків.

«Завдяки вашій хазяйновитості, зусиллям, знанням і наполегливості живе село, розвивається сільське господарства, яке є визначною складовою розвитку держави, запорукою її процвітання. Ваші працьовиті руки, природна мудрість, ваше серце і багатий досвід живлять українську ниву. Аграрний сектор – це основа бюджету Сіверської ОТГ, районного бюджету в цілому. Це забезпечення роботи шкіл, дитячих садків, лікарні та поліклініки, культури» - підкреслив в своєму виступі Євген Юрійович Пластун.

За досягнення високих показників в роботі, за вагомий особистий внесок у розвиток агропромислового комплексу кращі ветерани сільськогосподарської галузі були нагороджені подяками від голови Бахмутської районної ради та грамотами від Сіверського міського голови, із врученням солодких подарунків.

Приєдналась до привітань і голова Серебрянської Ради Ветеранів Берестова Галина Максимівна, яка побажала усім трудівникам сільського господарства миру, здоров’я, щастя та добра.

Урочистості супроводжувались концертними номерами у виконанні колективу художньої самодіяльності «Серебряночка».