Виїзний прийом громадян 22.11.2019

22 листопада 2019 року Сіверський міський голова Василь Анатолійович Масюженко провів виїзний прийом громадян в селі Серебрянка. Разом з головою Сіверської ОТГ на прийомі були присутні: провідний спеціаліст загального відділу – Головченко С.Л. та начальник відділу надання адміністративних послуг – Зозуля С.В..

Під час зустрічі до міського голови звернулося шестеро громадян. Мешканці ставили запитання щодо затвердження проектів землеустрою, транспортного сполучення з м. Сіверськ.

Зозуля С.В. надала роз’яснення щодо отримання грошової субсидії на тверде паливо та ознайомила з порядком монетизації субсидій та її етапами з жовтня 2019 року.

Також в ході прийому були розглянуті виробничі питання: придбання насосу для підвищення тиску води для опалення школи та робочого навантаження медичного працівника фельдшерського пункту.

Наступний виїзний прийом громадян відбудеться в грудні місяці цього року.