15 листопада 2019 року в рамках Програми ООН із відновлення та розбудови миру в Сіверській ОТГ пройшло засідання за круглим столом «Пілотні проекти впровадження Універсальної платформи е-демократії в цільових громадах Донецькій області». Сіверський міський голова Масюженко Василь Анатолійович привітав колег-партнерів Курахівської міської ради, ВЦА міста Торецька, Очеретинської селищної ради та Ясинуватської райдержадміністрації. Модераторами круглого столу були: Юрій Місніков – експерт ПРООН, спеціаліст Європейської комісії з питань цифрових ринків та В’ячеслав Маякін – співзасновник громадської організації «Прозора влада». Під час засідання було проведено оцінку поточного стану сервісів е-демократії на веб-сайтах громад. Презентували систему процедур електронної демократії ВОЛІС при підтримці радника Уряду Естонії. Обговорили особливості експериментальної експлуатації в цільових громадах, а також представленні нові підходи по наданню е-послуг.