Створення Креативного центру Сіверської ОТГ

Дата: 07.10.2019 16:17

Громадська організація «Збережемо наш край» Сіверської ОТГ взяла участь з проектом «Створення Креативного центру Сіверської ОТГ» на базі Сіверської бібліотеки для дітей філії №1 КЗ «Централізована бібліотечна система» Сіверської міської ради у конкурсі малих грантів, який відбувся в межах реалізації Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу. За результатами оцінювання цей проект було відібрано для фінансування. Технічним партнером з організації та проведення конкурсу програми малих грантів Програми ООН із відновлення та розбудови миру є громадська організація «Взаємодія Плюс», експерти якої здійснюють постійний консультаційний супровід імплементації проекту.

Проект спрямовано на створення Креативного центру, який поєднує в собі формування навичок комп’ютерної грамотності літніх людей та  постійно діючого простору для молоді й мешканців Сіверської ОТГ. Заплановані заходи проекту допоможуть молоді використовувати свій час з користю для особистого розвитку  та літнім людям, які мають активну життєву позицію та значний досвід, хочуть бути корисними своїй громаді але не мають доступу та знань е-інструментів комунікацій.

В даний час на реалізацію проекта частина коштів вже отримана, укладаються договори на придбання меблів та  обладнання.