Учнівські республіки - майбутнє держави

Дата: 07.10.2019 16:16

Учнівські республіки - майбутнє держави

Під такою назвою 02.10.2019 пройшов обласний фестиваль лідерів учнівського самоврядування в м. Слов’янськ. Честь закладу та Сіверської ОТГ захищала команда лідерів учнівського самоврядування «Сузір’я» ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1 Сіверської міської ради.

Для виступу була підготовлена театралізована візитна картка роботи закладу освіти за напрямками: екологія, милосердя, національно-патріотичне виховання. Старшокласники мали змогу познайомитися з досвідом роботи інших учнівських організацій, збагатити свою скарбничку новими ідеями.

Всі учнівські республіки, що прийняли участь у фестивалі (23), отримали сертифікати, а кращі будуть нагороджені грамотами обласного ІППО у листопаді під час проведення обласної конференції учнівського самоврядування закладів освіти у м. Краматорську.