Дата: 07.10.2019 16:10

У листопаді 2019 року Львів гостинно запрошує переможців обласних турів дитячо-юнацького фестивалю мистецтв «Сурми звитяги» на Всеукраїнський тур.

Северин Дмитро, вихованець гуртка «Акторська майстерність» Центру дитячої та юнацької творчості, керівник Чудопал Галина Михайлівна, одержав  І місце у обласному турі фестивалю в номінації «Художнє читання та авторська поезія».

Дмитро свої вірші пише вже не перший рік, у нього є невелика збірка, де він відтворив своє бачення героїчного шляху українських захисників, спогади про дитинство, першу вчительку тощо.

В цьому році його поетичний талант був гідно оцінений та рішенням журі Дмитро Северин  запрошується з 31 жовтня по 3 листопада до м.Львів для участі у Всеукраїнському фестивалі мистецтв «Сурми звитяги».

Вітаємо Дмитра, його батьків, керівника гуртка  з перемогою та сподіваємось, що вони завітають до Львова.