Перший дзвоник в закладах загальної середньої освіти Сіверської міської ради.

Дата: 03.09.2019 10:42

2 вересня 2019 року пролунав Перший дзвоник в закладах загальної середньої освіти Сіверської міської ради. До освітнього процесу приступили 752 учня. Цього року ряди першокласників поповнили 104 дитини. Тож побажаємо всім учасникам освітнього процесу міцного здоров’я, впевненості у власних силах та відвертого прагнення до нових знань.

З Днем знань  привітання лунали від  голови Сіверської міської ради Масюженко В.А., начальника відділу освіти Дегтярьової Я.В., провідного спеціаліста відділу освіти Гумен Н.І., методиста відділу освіти Самкової Н.В., начальника служби у справах дітей Сєрової В.В. Всі першокласники отримали   подарунки від голови  Бахмутської районної ради Пластуна Є.Ю.