Підписання угоди про співробітництво між Проектом міжнародної технічної допомоги Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Економічна підтримка Східної України» та Сіверською міською радою.

Дата: 24.05.2019 12:59

21.05.2019 року в будівлі Сіверської міської ради була підписана угода про співробітництво між Проектом міжнародної технічної допомоги Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Економічна підтримка Східної України» та Сіверською міською радою.

Зі сторони проекту USAID у зустрічі взяли участь:

• Майкл Рей Піллебері, директор Проекту;
  • - Віра Ілляш, директор з питань комунікації та зв’язків з громадськостю;
  • - Сергій Валковський, головний інженер;
  • - Вероніка Конома, перекладач.

Зі сторони Сіверської міської ради у зустрічі взяли участь:

• Василь Анатолійович Масюженко, міський голова;
  • - Руслан Павлович Бондаревський, секретар міської ради;
  • - Олександр Анатолійович Рибачук, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради;
  • - Михайло Григорович Копиця заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради;
  • - Ганна Леонідівна Левицька заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради;
  • Любов Василівна Поливода, керуючий справами виконкому міської ради;
  • Людмила Григорівна Іващенко, головний бухгалтер.

Також були присутні начальники відділів виконкому міської ради.

Результатом виконання цієї Угоди про співробітництво Сторін є формалізація співпраці та партнерства між DAI Global LLC, та Сіверською міською радою. Ця Угода сприятиме досягненню мети Проекту USAID «Економічна підтримка Східної України», яка полягає у зміцненні сталості економіки Сходу України через вирішення наступних завдань:

• надання допомоги у стабілізації економіки;
  • підтримка сталого розвитку малих і середніх підприємств та зміцнення впевненості в перспективах економіки.

Одним з першочергових напрямків роботи Проекту є забезпечення реконструкції та створення нових об’єктів, що мають вплив на економічний розвиток.

Об’єкти які затвердженні у рамках реалізації Проекту USAID «Економічна підтримка Східної України» - капітальний ремонт об’єкту Пішохідний міст через залізничні колії, який розташований за адресою: м. Сіверськ, вул. О. Пушкіна.