ВІТАЄМО   козацький рій «Сіверська Січ», учнів ЗЗСО № 1, 2, 3 Сіверської міської ради та керівників групи Корякіну Н.С., Решетилову Н.М. з успішним завершенням  обласного етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), який проходив в с. Торське Лиманського району, турбаза «Лісова», з 13.05.2019 по 19.05.2019 р.!

Змагання в польових умовах були складними та напруженими, їм передувала  тривала  теоретична та практична підготовка, злагоджена робота вчителів з захисту Вітчизни (Ткаченко С.М.), фізичної культури (Решетилова Н.М., Севастьянова Н.І., Смоляков С.Л.), вчителя історії Назаренко О.В., педагога-організатора Дорошенко О.О., культорганізатора ЦДЮТ  Корякіної Н.С., при підтримці  голови Сіверської міської ради Масюженко В.А., начальника відділу освіти Дегтярьової Я.В., директорів закладів освіти Подоляк Т.С., Череповської Л.І., Малини Л.В. та Шевченко В.Б.

В рамках гри  сіверські козаки прийняли участь у змаганнях за видами та конкурсах:

«Впоряд», «Смуга перешкод», «Крос-похід», «Стрільба», «Рятівник», «Інтелектуальна гра-вікторина «Відун», «Таборування», творчо-мистецький звіт «Ватра «Слава героям».

Козацький рій «Сіверська Січ» нагороджений почесною грамотою департаменту освіти та науки Донецької облдержадміністрації за участь та зайняте 23 командне місце з 37 команд  міст та районів області.