В сесійній залі Сіверської міської ради 16 травня 2019 року відбувся семінар-тренінг на тему: «Ефективна фінансова діяльність органів місцевого самоврядування об’єднаної територіальної громади» для керівників, заступників, в.о. старост, депутатів рад ОТГ, фахівців виконавчих органів, представників громадських організацій та громадськості від Сіверської об’єднаної територіальної громади, який ініційовано та фінансується в рамках Програми ООН із відновлення та розбудови миру, за підтримки Європейського Союзу.

Під час навчального семінару-тренінгу особлива увага приділялася розбудові знань та навичок щодо ефективного фінансового менеджменту в громадах, а також розробленню методичних керівництв для якісного управління в ОТГ.