Відбувся виїзний семінар на тему «Земельний менеджмент в об’єднаній територіальній громаді».

Дата: 15.04.2019 09:49

11 квітня 2019 року в Сіверській міській раді відбувся виїзний семінар на тему «Земельний менеджмент в об’єднаній територіальній громаді».

Присутні на семінарі надали всебічну методологічну допомогу  працівникам земельних відділів Сіверської, Соледарської  та Званівської ОТГ:

Печка Ірина Іванівна – начальник відділу методологічного забезпечення управління з впровадження реформ та децентралізації департаменту інформаційної та внутрішньої політики Донецької ОДА, розповіла про землеустрій – як механізм управління громади та що собою являє земельний банк.

Фахівці Головного управління кадастру у Донецькій області: Соколова Олена Ігорівна та Зіньковська Анжела Вікторівна розповіли про порядок проведення земельних торгів, управління землями за межами населених пунктів, надання в оренду земельних ділянок під польовими дорогами та полезахисними лісосмугами, договір оренди та зміну власника.