Розваги до всесвітнього Дня  здоров’я для вихованців ЗДО Сіверської міської ради

Дата: 09.04.2019 16:13

8 квітня для вихованців ЗДО «Сонечко», «Світлячок», «Червона гвоздика» Сіверської міської ради було проведено розвагу до всесвітнього Дня  здоров’я , який щорічно відзначається в Україні.

Протягом дня з дітьми всіх вікових груп проводилися заняття, бесіди, ігри валеологічного і оздоровчого спрямування.

Кульмінацією свята здоров’я  стали фізкультурна розвага «В здоровому тілі - здоровий дух», з метою закріплення знань про дотримання правил особистої гігієни, розвитку кмітливості, спритності, швидкості, формування позитивного ставлення до спорту.