Шановні мешканці Сіверської   об’єднаної  територіальної  громади!

22 лютого 2019 року набрав чинності Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки тваринництва, зберігання та переробки сільськогосподарської продукції, аквакультури (рибництва), затверджений постановою  КМУ від 30.01.2019 року № 110 .

Згідно даної постанови надаються спеціальні бюджетні дотації для тваринництва фізичним особам за вирощений та придбаний молодняк великої рогатої худоби  (за кожні чотири місяці утримання за 12 місяців-2500 грн., документи надаються станом на 1 травня, 1 вересня, 1 грудня п.р.). Документи на телят, яким у грудні 2018 року виповнилося 12 місяців у відповідності до вимог  Порядку повинні прийматися до 01 квітня 2019 року.

З питань реєстрації ВРХ  звертатися у відділ земельних відносин екології та охорони природного середовища виконкому  міської ради, або за телефоном  5-21-85.