До уваги, СПОЖИВАЧАМ  НА  ЗАМІТКУ!

Дата: 28.03.2019 14:09

СПОЖИВАЧАМ  НА  ЗАМІТКУ

Останнім часом з’являються невдоволені покупці товарів, придбаних  через інтернет-магазини.  Невдоволення викликано неналежною якістю товарів та ігноруванням претензій споживачів. Виявляється, що у споживача є лише товар і чек про оплату вартості товару (через поштове відділення) без вказівки дати придбання, назви товару та його вартості, інформації про суб’єкта господарювання. В чеку, як правило, одержувачем коштів вказано фізичну особу, яку неможливо пов’язати з інтернет-магазином.       Якщо ви придбали товар в інтернет-магазині без належно оформленого товарного чеку  та невідома адреса його розташування, то захистити порушені права споживача практично неможливо. У такому випадку заява споживача направляється до відділу поліції, де розслідуванням  злочинів, вчинених у сфері високих інформаційних технологій, займається кіберполіція.

Увага! Якщо на сайті інтернет-магазину відсутня  інформація про місцезнаходження та контактні номери інтернет-магазину,  пропонуємо взагалі відмовитись від купівлі товару у даного продавця.