Ляльковий театр  «Троє поросят на новий лад» ЗДО №3 «Золота рибка»

Дата: 28.03.2019 10:25

27 березня  педагоги та вихованці закладу дошкільної освіти  № 3 «Золота рибка»  з нагоди Міжнародного дня театру в музичній залі – показали ляльковий театр  «Троє поросят на новий лад». Діти старшої групи показали ляльковий театр для молодших дітей.

Театрце казковий світ, в якому створюється ілюзія життя. Адже, виходячи на сцену, діти актори стають героями казок, людей з реальними почуттями, емоціями.

Завдання вихователів:

• Створити умови для розвитку творчої активності дітей, що беруть участь у театральній діяльності.
  • Удосконалювати артистичні навички дітей у плані переживання та втілення образу, а також їх виконавські вміння.
  • Навчати дітей елементам художньо-образних виразних засобів (інтонація, міміка, пантоміма).
  • Активізувати словник дітей, удосконалювати звукову культуру мовлення, інтонаційний лад, діалогічну мову.
  • Ознайомити дітей з різними видами театру (ляльковий, музичний, дитячий, театр звірів тощо)
  • Розвинути у дітей інтерес до театральної ігрової діяльності.

Діти отримали багато позитивних емоцій, дізналися про професії акторів, художників, режисерів, костюмерів.