Відкритий турнір по бадмінтону серед школярів «Весняний волан Бахмутського району- 2019»

Дата: 25.03.2019 16:28

23.03.2019 в нашому місті в приміщенні СОК «Доломітчик» відбувся відкритий турнір по бадмінтону серед школярів «Весняний волан Бахмутського району- 2019». Були представлені три команди: міста Словянська, міста Миколаївки та села Свято-Покровське Сіверської ОТГ.

Змагання проходили зі спортивним азартом. В кожній віковій категорії визначились переможці серед дівчат та хлопців, але найбільше призових місць виборола команда Свято-Покровська.

Організатори та спонсори привітали учасників турніру, побажали не зупинятися на досягнутому та вручили переможцям медалі та діпломи від Бабенка Сергія Вікторовича (СФГ «ОБРІЙ»), а також грамоти та солодкі призи від голови Бахмутської районної ради  - Пластуна Євгена Юрійовича та голови Сіверської ОТГ – Масюженка Василя Анатолійовича. Діти Свято-Покровська та вболівальники  були безкоштовно привезені на змагання та доставлені назад в Свято-Покровське.