Виїзний прийом громадян в селі Серебрянка.

Дата: 25.03.2019 16:38

22 березня 2019 року Сіверський міський голова Василь Анатолійович Масюженко провів виїзний прийом громадян в селі Серебрянка. Разом з головою ОТГ на прийомі були присутні: провідні спеціалісти відділу соціальної політики та загального відділу виконкому міської ради – Фоменко В.В., Андрющенко Т.В.

Під час зустрічі до міського голови звернулося три громадянина. Мешканці ставили запитання щодо затвердження проекту землеустрою, підвищення виплат за оренду земельних ділянок, переносу трансформатора в с. Григорівка.

Фоменко В.В. надала роз’яснення щодо отримання грошової субсидії на тверде паливо та ознайомила з порядком монетизації субсидій та її етапами з травня 2019 року. Також в ході прийому були розглянуті виробничі питання : опалення виборчої дільниці в період канікул, придбання котла для опалювання дитсадка та призначення соціального працівника для мешканців с.Григорівка.

Наступний виїзний прийом громадян відбудеться в квітні  місяці цього року.