On-line конкурі листівок «Моїм чарівним жінкам» ЗДО №1 «Сонечко»

Дата: 25.03.2019 13:06

Діти ЗДО №1 «Сонечко» Сіверської міської ради прийняли участь у On-line конкурсі листівок «Моїм чарівним жінкам» до дня боротьби за права жінок. Організаторами Конкурсу є Донецький обласний дитячо-молодіжний центр.

Конкурс проводиться з 04 березня по 01 квітня і містить декілька етапів. Вихованці разом з вихователями виготовили чудову листівку для чарівних жінок. Жінки – найкращий витвір світу, його мудрість,совість,чесність,духовність! Жінка здатна наповнювати будні яскравими фарбами,спонукати до шляхетних вчинків і добрих справ.

Своєю невтомною щоденною турботою про родину, материнськи теплом і ласкою,вірністю і добротою,ніжністю й милосердям Ви заслужили шану і глибоку повагу!

Прекрасні мами,бабусі,дівчатка завжди залишайтеся для нас загадковими й ідеальними,будьте вічно прекрасними і щасливими!Ніколи не втрачайте бажання подобатися,бути цікавими і привабливими.

Вічної Вам весни і молодості,шановні жінки!