Дата: 18.03.2019 15:35

Діти ЗДО «Буратіно» с. Серебрянка прийняли участь в конкурсі  листівок «Моїм чарівним жінкам», до дня боротьби за права жінок. З дітьми була проведена  бесіда, про рівні права жінки та чоловіка.  18.03.2019 р. на занятті з аплікації діти з великим задоволенням виготовили колективну листівку. Мета заходу: популяризація культурно-моральних цінностей дитини, ідей добра, любові і людяності, виявлення талантів, формування практичних умінь зображувати прекрасне, розвивати творчу уяву, виховувати у дітей поважне ставлення до жінок.