Виїзний прийом громадян в приміщенні Різниківської сільської ради.

Дата: 18.03.2019 15:00

15-го березня поточного року перший заступник міського голови Рибачук О.А. провів виїзний прийом громадян в адмінбудівлі колишньої Різниківської сільської ради.

Під час прийому до першого заступника голови зверталися мешканці громади з різними питаннями, які стосувалися життєдіяльності села, зокрема: щодо вуличного освітлення; про придбання сміттєвих баків; про ремонт доріг та аварійного мосту; про знесення аврійних дерев; про невиплату індексації до пенсії; про надання довідки та акту обстеження від депутата для надання дотації на ВРХ та молодняк.

Деякі питання були роз’яснені  в ході прийому, але  більша їх частина  взята на контроль до остаточного вирішення.

Присутній на прийомі провідний спеціаліст соціального відділу виконкому міської ради Фоменко В.В. надала роз’яснення щодо отримання грошової субсидії  та ознайомила з порядком монетизації субсидій та її етапами з травня 2019 року