Дата: 15.03.2019 09:09

Щороку в березневі дні все свідоме українство вшановує свого Генія, який став символом України - Тараса Григоровича Шевченка. 11 березня в закладі дошкільної освіти яслах-садку №2 «Світлячок»  провели  різноманітні заходи, приурочені 202 річниці від дня народження поета, прозаїка, драматурга, художника, політичного та громадського діяча - Тараса Шевченка. Вихователі всіх вікових груп підготували тематичні бесіди та заняття, збагатили знання дітей про творчість  та життєвий шлях поета.  Діти декламували вірші, малювали малюнки до його віршів, милувалися художніми роботами Кобзаря.