Всеукраїнське заняття доброти в ЗДО №1 «Сонечко»

Дата: 04.03.2019 15:36

Всеукраїнське заняття доброти в ЗДО №1 «Сонечко»

1 березня 2019 року в закладі дошкільної освіти №1 «Сонечко» Сіверської міської ради відбулися заняття доброти «Тварини-наші друзі» з дітьми старшого дошкільного віку.Метою якого було розвивати пізнавальний інтерес дітей до живої природи, зокрема до тварин. Вихованці  закріпили поняття про те, що тварини вимагають до себе дбайливого та доброго ставлення, про них слід піклуватися. Педагоги формували навички поведінки при зустрічі з безпритульними та домашніми тваринами на вулиці. Діти прослухали  оповідання «Біла мисочка в блакитний горошок».

Такі заняття виховують чуйність та відповідальне ставлення до тварин. День доброти емоційно зблизив усіх учасників навчально-виховного процесу, мав позитивні відгуки, спонукав до відкритого прояву емоцій та загальнолюдських цінностей під час догляду за тваринами.