27 лютого 2019  року  перестало битися серце  чудової людини, почесного громадянина міста  Сіверська, учасника бойових дій, ветерана війни та праці ГУЛЯЄВОЇ ЛІДІЇ ЄГОРІВНИ.

Дата: 04.03.2019 11:03

Лідія Єгорівна пройшла всю війну  у складі  Брянского, Центрального 1-го  і  2 –го Білоруського фронтів  на посаді медичної  сестри.  Була нагороджена орденами Вітчизняної війни  і  «За мужність», ювілейними медалями.

Сіверська міська рада та її виконавчий комітет (ОТГ), міська організація ветеранів війни та праці висловлюють глибоке співчуття рідним та близьким покійної у зв’язку з тяжкою втратою.

Низький уклін та світла пам’ять.