В  Терцентрі  Сіверської  міської  ради  пройшли  зустрічі  з  працівниками  громадського  центру  допомоги  населенню

Дата: 04.03.2019 08:40

В  Терцентрі  Сіверської  міської  ради  пройшли  зустрічі
з  працівниками  громадського  центру  допомоги  населенню

Протягом  лютого  2019  року, щовівторка, в  Терцентрі  Сіверської  міської  ради  проходили  зустрічі  з  працівниками  громадського  центру  допомоги  населення (м. Бахмут), які  співпрацюють  з  установою  в  рамках  проекту, що  реалізується  Запорізьким  обласним  благодійним  фондом  «Улыбка  ребёнка»  в  партнерстві  з  неурядовою  організацією  «Польська  гуманітарна  акція» (РАН).

Юрист  Наталія  Панченко,   спеціаліст  з  працевлаштування  Олександр  Мельников  та  психолог  Анастасія  Зікас  провели  індивідуальні  консультації  для  всіх  бажаючих.  26  лютого  для  відвідувачів  денного  відділення  територіального  центру  психолог  Анастасія  Зікас  провела  груповий  тренінг на  тему  «Пізнай  себе», в  процесі  якого  учасники  взяли  участь  у  психологічних  вправах, переглянули  відеофільм  «Структура  особистості», пройшли  психологічний  тест  «Пізнаємо  себе». Під  час  активного  обговорення  результатів  роботи  присутні  визначили  свій  темперамент та  самооцінку, шляхи  подолання  своїх  страхів  перед  майбутнім.