Семінар - практикум  на тему: " Секрети педагогічної майстерності в умовах НУШ"

Дата: 04.03.2019 08:34

26 лютого 2019 року в Сіверському загальноосвітньому закладі відбувся  семінар - практикум  на тему: " Секрети педагогічної майстерності в умовах НУШ" .  Метою семінару було розширити знання педагогічного колективу про нові методи навчання і виховання та на основі даної інформації формувати в педагогів навички ефективної взаємодії з учнями, батьками, колегами; визначити нові цілі педагогічної діяльності задля підвищення професійного рівня; підтримати педагогічні пошуки, творчу ініціативу вчителів; сприяти розвитку дружнього, креативного, працездатного колективу. Виступаючим семінару була заступник директора освітнього закладу з навчально-виховної роботи Іванова Н.С.

Гаслом роботи були слова К.Ушинського: " Учитель як фахівець живе доти, доки вчиться!" Протягом усієї роботи з вчителями були проведені різноманітні вправи: це й інтелектуальні розминки, вправа " Друдлі", , також педагоги, працюючи в групах,  створювали інтерактивні папки - лепбуки.

Проведена квест- гра, ще раз підтвердила, що педагоги - це талановиті, креативні та ініціативні особистості