В Терцентрі Сіверської міської ради розпочав свою роботу факультет «Психологіка» «Університету ІІІ покоління»

Дата: 26.02.2019 08:38

В  Терцентрі  Сіверської  міської  ради  розпочав  свою  роботу  факультет  «Психологіка»  «Університету  ІІІ  покоління»

21 лютого 2019 року в Територіальному центрі  Сіверської  міської  ради  розпочав  свою  роботу  новий  факультет  «Університету  ІІІ  покоління» - «Психологіка».

На  першому  занятті  «студенти» працювали  над  темою  «Мій  настрій». Шляхом  виконання  психологічної  вправи  «Дерево  мети» та творчої  роботи  над   картинами  із  пластиліну «Мій  настрій» присутні  ознайомилися  з  новою  технікою  «Пластилінографія».  В  ході  створення  картин із  пластиліну, акварельних  фарб  та  олівців  «студенти»  передали  свій  настрій.  Під  час  активного  обговорення  результатів  творчої  роботи  присутні  пояснили:  що і  чому  саме  вони  відобразили  у своїх картинах. В  заключній  частині  заняття  учасники  прийшли  висновку, що  їх  настрій  в  процесі  заняття  значно  поліпшився, і  своїми  позитивними  імпульсами  вони  поділилися  один  з  одним  під  час  виконання    вправи   «Поділися  своєю  енергією».