В Терцентрі Сіверської міської ради відзначили День Героїв Небесної Сотні

Дата: 26.02.2019 08:28

В  Терцентрі  Сіверської  міської  ради  відзначили
День  Героїв  Небесної  Сотні

20 лютого 2019 року в Територіальному центрі  Сіверської  міської  ради, з метою гідного відзначення  Дня  Героїв Небесної Сотні,  для відвідувачів відділення денного перебування була проведена година спілкування на тему: «Пам’яті  Героїв  Небесної  Сотні  присвячується». До  проведення   заходу  приєднався  працівник  Сіверської  міської  бібліотеки  К.П. Дем’яненко.

Присутні   пригадали   події, які  відбулися  на  Майдані  в  лютому   2014 року,  переглянули  відеофільм   «В лютому 2014», присвячений  учасникам Революції  Гідності, та вшанували пам'ять загиблих Героїв Небесної  Сотні   хвилиною мовчання.

В  цей  день  була  організована  тематична  виставка   літератури  «Ми  пам’ятаємо», де  були  представлені  книги, в  яких відображено подвиг  Героїв  Небесної  Сотні.