Презентації Проектів

Дата: 22.02.2019 13:24

В рамках проектів Структури ООН Жінки на сході України за фінансування урядів Норвегії та Данії, а також Об’єднаної програми ООН Жінки, Програми розвитку ООН, Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН, Фонду народонаселення ООН «Підтримка Євросоюзу на Сході України – відновлення, встановлення миру та управління», що фінансується Европейським союзом, у партнерстві з Міжнародним благодійним фондом «Українська Фундація громадського здоров’я» в нашому місті відбулись презентації Проектів:

• 15 лютого - «Просування прав людини та гендерної рівності за допомогою мобілізації громад задля розширення можливостей»

• 19 лютого - «Сприяння безпеці громад та запобігання насильству в громадських місцях у східній Україні».

Проекти спрямовані на мобілізацію жінок, дівчат, чоловіків та хлопчиків на рівні громади на користь шанобливих ненасильницьких стосунків, гендерної рівності та безпеки у громадських місцях, а також на активізацію жінок у громадській діяльності ОТГ.

Для активних жінок та чоловіків можливо записатися до груп самодопомоги для створення профілю громади за телефоном:

050-97-95-816 – координатор проекту «Жінки України» Наталя Гончарова