Фото без опису


Небесній Сотні присвячується….

У лютому 2014 року вся Україна і весь світ стали свідками нестримної, відчайдушної боротьби простих українців, відданих патріотів за європейський вектор розвитку держави, за утвердження української нації, за гідне майбутнє для наступних поколінь.

Відповідно до Указу Президента України «Про вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні» встановлено щорічне відзначення 20 лютого Дня Героїв Небесної Сотні.

З нагоди цієї дати 20 лютого 2019 року у холі школи зібралися всі учні та вчителі біля інсталяції «Слава Небесній Сотні» де на кожній перерві можна було переглянути документальні фільми присвячені подіям 2014 року, почути патріотичні пісні. Також учні школи прийняли участь у створенні відеофлешмобу «Памятайте про тих…».   

В цей день учні 5-6 класів Сіверського ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2 підготували літературно-музичну композицію «А Сотня відлетіла в небеса», приурочену вшануванню подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні. На захід було запрошено заступника командира реактивного артилерійського дивізіону військової частини А0693 Юрченко Анатолія Юрійовича.

Метою заходу було не тільки бажання нагадати про ці визначальні події у новітній історії України, а й виховання в них патріотичної свідомості, любові до Батьківщини, бажання стати гідними громадянами України.

Під мелодію гімну Небесної Сотні «Пливе кача» була запалена свічка, а під звуки метроному всі присутні схилили голови у хвилині мовчання.

Дякуємо Героям  Небесної сотні  ВСІМ, ВСІМ, ВСІМ! ЗА ТЕ ЩО НЕ пошкодували ЖИТТЯ ЗАРАДИ НАС З ВАМИ! ЗАРАДИ  НАШОГО МАЙБУТНЬОГО! СПАСИБІ ВСІМ, хто відстояв МАЙДАН, ЗА ЯСКРАВИЙ ПРИКЛАД мужності, сили духу, ЧЕСНОСТІ І ПАТРІОТИЗМУ!