«Ангели пам’яті» ЗДО № 4 «Червона гвоздика»

Дата: 21.02.2019 09:07

20 лютого 2019р. ЗДО № 4 «Червона гвоздика»  приєднався до  Всеукраїнської акції «Ангели пам’яті», якою вшановують пам’ять Героїв Небесної Сотні. Символічні паперові ангели прикрасили  дерева  на території закладу, як символ жертв конфлікту на сході України і нашої пам’яті про їх подвиг, здійснений задля щасливого та незалежного майбутнього України.

15 лютого 2019р. проведено екскурсію для дітей старшої групи до пам’ятника воїна–інтернаціоналіста  Сергія Кисиленка з метою вшанування пам’яті  учасників бойових дій на території інших держав. Розповідали дітям, що треба пам’ятати про їх подвиги. Виховували у дітей почуття гордості за українських воїнів.