Свято до дня Святого Валентина «Перлини дружби!"в ЗДО № 2 «Світлячок»

Дата: 15.02.2019 08:15

У зимовий морозяний день в ЗДО № 2 «Світлячок» було проведено свято до дня Святого Валентина «Перлини дружби!".

Сьогодні практично в усьому світі відзначають День святого Валентина. Це свято існує вже понад 16 століть і його походження оповите безліччю таємниць і легенд. Це була прекрасна нагода поговорити з дітьми про товариство та любов один до одного.

Це свято зібрало в нашому залі разом усіх друзів . Кожна група підготувала до виступу барвисті, цікаві номери. Були яскраві танці, лунали чудові пісні. Діти старшого віку декламували вірші.

Було видно, що діти дійсно дуже дружні, підтримують один одного, допомагають. Також ми узагальнили, що дружити можуть люди різних країн, різних національностей. У кожного народу є своя культура, пісні, танці, ігри, звичаї, традиції. У кінці свята усі діти один одному подарували поробки, які майстрували своїми руками.