Фото без опису


Оголошення

Сіверська міська рада (ОТГ) повідомляє       

Простір підтримки запрошує до участі в програмі «Гроші за роботу»

 

Простір підтримки запрошує до участі в програмі «Гроші за роботу». Цей формат тимчасового працевлаштування надає можливість відновлення втраченого або формування нового професійного досвіду на локальних ринках праці та виконання суспільно значущих робіт на благо місцевої громади з метою її розвитку.

Тривалість участі в програмі: 1−3 місяці.

Період виконання робіт: квітень – червень 2019 р.

Пріоритет буде надаватися кандидатам на працевлаштування (особам, що готові виконувати суспільно значиму роботу) серед ВПО та місцевих мешканців, що постраждали від конфлікту, що відповідають наступним критеріям уразливості:

? представники багатодітних родин; 
? самотні батьки (матибатько), що виховують неповнолітніх дітей; 
? люди з інвалідністю ІІІ групи, які не мають обмежень здоров’я для виконання фізичної роботи;
? особи, що опинились в складних життєвих обставинах.

Основні локації програми – м. Краматорськ та м. Слов’янськ. Окремо буде розглядатися можливість створення умов для участі кандидатів з інших населених пунктів Донецької області (Олександрівський, Добропільський, Слов’янський, Костянтинівський, Покровський, Лиманський, Бахмутський райони).

Важливо! Учасники програми не повинні знаходитись на обліку в Державній службі зайнятості й отримувати допомогу в зв’язку із тимчасовою непрацездатністю.

Працівники будуть отримувати компенсацію за участь у тимчасових роботах в розмірі – 2500 грн. Оплата здійснюється щомісячно.

З усіх питань щодо роботи цієї програми звертайтесь на  гарячу лінію 066 993 28 00. Відбір учасників буде відбуватись за результатами співбесід з фахівцями Кризового центру Карітасу (м. Краматорськ, вул. Південна, 9 та м. Слов’янськ, вул. Вчительська, 2А).

Ініціатива реалізується в рамках проекту «Створення багатофункціональних соціальних центрів для нарощення потенціалу осіб і громад, які постраждали внаслідок конфлікту в Україні, у сфері подолання труднощів та самозахисту» за фінансової підтримки DCV та BMZ.