Підсумки роботи Бахмутського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Донецькій області за 2018 рік

Дата: 28.01.2019 15:57

За минулий рік складено 2253 актових записів цивільного стану.    З них:

- про народження - 385;
          - про смерть - 1446;
          - про шлюб - 267;
          - про розірвання шлюбу - 102;
          - про зміну імені – 14;

* поновлено актових записів – 39

з них про народження - 20

Найпоширенішими жіночими та чоловічими іменами, які були надані дітям при державній реєстрації народження протягом 2018 року були:

-   Аліна, Софія, Тетяна, Світлана, Варвара;

-   Арсеній, Іван, Данило, Тарас, Максим ;

Рідковживаними жіночими та чоловічими іменами є :

-    Стефанія, Євангеліна, Лія, Данелія, Єсенія;

-    Крістіан, Гаврііл, Герман, Лев, Мирон

Загальна кількість укладених шлюбів в 2018 році – 267, з них:
скористалися пілотним проектом «Шлюб за добу» - 85 пар;

Проведено державну реєстрацію шлюбу виконкомами міських рад:

Світлодарської міської ради Бахмутського району - 33;
Сіверської міської ради Бахмутського району – 33;

Соледарської міської ради Бахмутського району - 37;
Часовоярської міської ради Бахмутського району – 45

Найпоширеніший вік у якому громадяни вступають у шлюб серед жінок-
19-24 років, серед чоловіків - 30-35 років.

Розірвали шлюб 102 пари, з них 93 шлюби було розірвано у відділі ДРАЦС (умови – відсутність спільних неповнолітніх дітей та взаємна згода подружжя на розірвання шлюбу) та 9 за рішенням суду.
          Така кількість державної реєстрації розірвання шлюбу обумовлена  змінами в сімейному законодавстві. Зокрема, Законом України «Про державну реєстрацію актів цивільного стану» визначено , що шлюб розірваний судом вважається припиненим з моменту набрання чинності рішенням суду про розірвання шлюбу. Тобто, рішення суду є остаточним документом . На підставі таких рішень протягом 2018 року проставлено 24 відмітки про розірвання шлюбу в актових записах про шлюб.

Виконано 67 прохань, клопотань про надання правової допомоги, направлених до компетентних органів іноземних держав та отриманих для виконання,  відповідно до Конвенції про правову допомогу, підписану в Мінську 22 січня 1993 року.

Видано повторно свідоцтв про народження, про смерть, про шлюб, про розірвання шлюбу та про зміну імені – 601.

Видано витягів з Державного реєстру актів цивільного стану громадян за 2018 рік – 881.

Начальник Бахмутського районного відділу

державної реєстрації актів цивільного стану

Головного територіального управління юстиції

у Донецькій області                                                                      Я.В.Носкова