Дата: 28.01.2019 15:47

Згідно конкурсному відбору,  Сіверську ОТГ було відібрано, як одну з переможців, для прийняття участі в Програмі Розвитку ООН.

25 січня 2019 року в Сіверский міській раді відбулося засідання робочої групи з громадської безпеки та соціальної  згуртованості.

На порядок денний було винесено питання перспективи подальшої співпраці нашої ОТГ з Програмою Розвитку ООН.

Спеціалісти з соціальної мобілізації ПРООН в Україні  Карелін Михайло та Кузнецов Євген  донесли до членів робочої групи основні компоненти програми Відновлення та Розбудови миру в Україні:

- економічне відновлення та відбудова критичної інфраструктури

- місцеве самоврядування та реформа децентралізації

- громадська безпека та соціальна згуртованість

На даному заході були визначені основні напрямки співпраці щодо факторів успіху, позитивних практик та досвіду співпраці, поставлених цілей та мети досягнення успіху.