23 січня відбулося свято з нагоди 121 річниці поета-земляка В.М.Сосюри у Сіверській ЗОШ № 1

Дата: 24.01.2019 09:48

23 січня відбулося незабутнє, вражаюче, захоплююче свято з нагоди 121 річниці поета-земляка В.М.Сосюри.

До Сіверської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 завітали шанувальники поезії , юні поети Бахмутського району та Сіверської громади . Ведучі на святі перегортали сторінки  життя Володимира Миколайовича, демонстрували вербальну екскурсію по музею, лунали пісні на слова віршів поета-земляка.

Юних поетів Бахмутського краю та Сіверської громади нагородили начальник відділу освіти Бахмутського району  Грек В.В. та голова Сіверської громади Масюженко В.А. грамотами, подяками та подарунками.

Шанувальники поезії уславили ім"я Сосюри, яке буде вічно жити серед українців.